Papierowe Morze

Kilka delikatnie złożonych kartek i cały morski wszechświat budzi się do życia. Od Ciebie zależy stworzenie własnego oceanu. Zbuduj swoją rękę, wyłóż karty zgodnie z ich efektem i zdecyduj, czy zakończyć rundę. Ale musisz wybrać: czy zrobić to natychmiast czy dać innym ostatnią szansę, aby spróbować zwiększyć dystans. To ryzyko do podjęcia…

O Papierowym morzu

To gra karciana od 2 do 4 osób, w której głownym naszym zadaniem będzie zbieranie setów. W naszej rundzie będziemy mieć dwie opcje, albo dobierzemy 2 karty ze stosu głównego (po czym na rękę wybierzemy 1 z nich) albo dobranie jednej karty z widocznych dwóch stosów odrzuconych.  Po wybraniu karty będziemy mieć możliwość zagranie pary kart i wykonanie akcji, albo zakończenie rozgrywki i zapunktowanie za sety.

Daną rundę możemy zakonczyć na dwa sposoby: natychmiast i wtedy zapunktujemy za karty, które zagraliśmy i te na ręce, albo w przypa

Licencjonowane użycie kodu ColorADD, który pomaga ludziom niewidomym rozpoznawać kolory.

  • Emocje związane z zakończeniem rundy, aby wyprzedzić przeciwników.
  • Przyjemność grania kartami efektów i tworzenia kombinacji.
  • Origami stworzone specjalnie do gry.

Liczba graczy | Wiek graczy | Czas rozgrywki

Co w pudełku?!

^

4 plansze graczy

^

1 tor fanów

^

2 dwustronne plansze z trasami wyścigu

^

121 kostek

(80 kolorowych kostek, kostka 1 gracza, 40 kostek startowych)

^

4 żetony fazy gry

^

8 pionków graczy

(po 2 na gracza)

^

65 żetonów

(waluta i dobierania kostek)

^

56 kart zdolności

(po 7 do każdego koloru kostek)

Brodaty Boardgames

„Wow jak ta gra mnie pozytywnie zaskoczyła. Jest to idealna gra dla fanów gier wyścigowych i budowania talii znaczy się kości. Jest to też idealna gra dla wszystkich dice hoarderów.

Setki kombinacji i możliwości przygotowania gry sprawią że każda rozgrywka będzie wyglądała inaczej. Mechanika push your luck sprawia że za każdym razem jak przerzucamy kości czujemy ten element ryzyka. Jak wyjdzie to naprawdę czuć tą radość przy stole.

Cubitos jak najbardziej dostaje ode mnie kwadratową ósemkę. Jest to lekka gierka tak by się pośmiać i miło spędzić czas w gronie rodzinnym lub ze znajomymi. Niech sześcian będzie z wami.”

Ktherin Bin (Facebook)

Cubitos to gra wyścigowa w której zamiast budowania swojej talii będziemy budować swoje kości a w sumie rozbudowywać swoją pulę w coraz to lepsze kości które poprowadzą nas do zwycięstwa albo i nie. To od nas zależy jakie kości będziemy kupować i jak nimi zarządzać. Mechanika push your luck dodaje grze emocji ale i adrenaliny przed każdym rzutem. Ogromnym plusem jest także spora regrywalność – 2 dwustronne plansze, oprócz podstawowych kości mamy do wyboru 8 innych do kupienia, które mogą combosować ze sobą dzięki kartom a kart jest po 7 z każdego koloru kości więc kombinacji przygotowania rozgrywki są spore a każda będzie inna. Na pewno jest to idealna gra dla fanów gier wyścigowych oraz turlania kośćmi. Cubitos bardzo pozytywnie mnie zaskoczył i na pewno znajdzie się w naszej kolekcji.

Ostatnia Tawerna

Tak powinna wyglądać gra wyścigowa!

Gra się szybko i płynnie. Duża liczba kart umiejętności i kostek w połączeniu z czterema różnymi torami oraz bardzo dużym czynnikiem losowym powoduje praktycznie nieskończoną regrywalność. Prawdopodobnie w niejednej recenzji padnie określenie, że to „ostra jazda bez trzymanki” i tak jest w istocie.

Panie i Panowie przed Państwem cyrk…

Tyci akrobaci

Świetna gra zręcznościowa dla każdego! Już w listopadzie.
Możesz kupić w przedsprzedaży na naszej stronie lub w najlepszych sklepach z grami planszowymi!