Tyci Akrobaci

Tyci Akrobaci porwą Was w szalony, ekscytujący świat akrobatyki, śmiechu i nerwów ze stali! Stań na czele ekipy cyrkowej i przy pomocy tycich akrobatów, niesamowitych zwierząt, cyrkowych rekwizytów i wielkich gwiazd, stwórz przedstawienie jakiego nie widział jeszcze świat!

O Tycich akrobatach

W tej szalonej grze rodzinnej będzie trzeba wykazać się nie lada zręcznością, sprytem i często też szybkością, bo wraz z Tobą o miano najlepszej grupy cyrkowej rywalizuje trzech graczy.

Tyci Akrobaci to polskie wydanie gry Tiny Acrobats wydanej przez Matagot, która jest udoskonaloną wersją hitu Meeple Circus.

Waszym zadaniem jest sprostać wymaganiom publiki, która wyrażona jest przez 6 kart z różnych kategorii, a im więcej kart spełnicie, tym większe czekają na Was oklaski, ale widownia szybko się nudzi, zatem na przestrzeni trzech pokazów wymagania te będą się zmieniać! Do tego najszybszy gracz zostanie nagrodzony dodatkowymi oklaskami. Możesz spełniać zachcianki publiczności tworząc różne układy cyrkowe, ale największy szał będzie, gdy wszystkie te figury ustawisz w jedną wielką wieżę i zdobędziesz jeszcze więcej aplauzu! To wciąż nie wszystko, bo w finalnym trzecim przedstawieniu dołączą do Ciebie światowej klasy sławy, jak siłacz Arnold, klaun Tella, czy małpki King i Kong, a każde ze swoim specjalnym popisem!

W grze znajdziecie ponad 100! komponentów, w tym aż 59 różnych drewnianych mepelków – akrobaci, zwierzęta, rekwizyty i gwiazdy cyrkowe. Gwiazdy dodatkowo posiadają zestaw naklejek, którymi możecie ozdobić mepelki, a w grze możecie skorzystać ze specjalnej aplikacji, która nie tylko odlicza czas, ale też dodaje wiele klimatu, puszczając przy tym różne cyrkowe melodyjki!

Liczba graczy | Wiek graczy | Czas rozgrywki

Co w pudełku?!

^

8 kart elementów

Elementy, które dobeirać będziemy do występów

^

12 gwiazd cyrkowych

6 ludzi i 6 zwierząt 

^

25 kart oczekiwań

6 kategorii po 4 karty + karta najszybszy gracz

^

59 drewnianych elementów!!!

piłki, beczki, akrobaci, gwiazdy cyrkowe

^

Naklejki na gwiazdy cyrkowe

^

Oklaskometr i tor punktacji

^

I bardzo dużo świetnej zabawy!

Zasady gry: Przedstawienie, czyli rozgrywka trwa 3 rundy, w których wykonujemy po jednym pokazie. Na środku stołu co rundę wykładamy 6 kart z układami, których wykonanie przyniesie nam aplauz publiczności, czyli punkty. Każdy z graczy zaczyna z równym zestawem mepelków i piłką, a co rundę dobiera karty dzięki, którym otrzyma nowych akrobatów, zwierzaki czy elementy cyrkowe. W pierwszej rundzie będziemy mieć 7 elementów do wykorzystania, w drugiej już 10. W trzeciej rundzie do naszego pokazu dołączają specjalne gwiazdy (jeden akrobata i jeden zwierzak – chyba, że wylosujemy małpki to aż dwa zwierzaki), które robią dodatkowy show.

Zaopatrzeni w takie zestawy staramy się spełnić oczekiwania publiczności i wykonać jak najwięcej układów. Należy też pamiętać, że wysokość naszych układów także się liczy, gdyż za nią otrzymamy również punkty. Każda runda trwać będzie dwie minuty, które odmierzać nam może stoper lub bezpłatna aplikacja z cyrkowymi melodyjkami (polecamy – robi klimat). Za poprawnie ułożone akrobacje otrzymujemy aplauz publiczności (jak wspomnieliśmy wyżej – punkty). Dodatkowo najszybszy gracz otrzyma dodatkową porcję oklasków. Gracz z największą liczbą aplauzu wygrywa rozgrywkę.

Dama Gier

„Bo choć jest to tytuł testujący zręczność i cierpliwość to daje on także kupę frajdy z kilku powodów. Raz, że obcujemy z naprawdę fajnymi i nietypowymi figurkami, które działają na wyobraźnię. Dwa, że ćwiczymy tutaj także logiczne myślenie bo wcale nie jest łatwo połączyć kilka układów kart w jedną stabilną wieżę. A trzy, że daje on mnóstwo satysfakcji z przeprowadzonego show…”

Twój tytuł idzie tutaj

Your content goes here. Edit or remove this text inline or in the module Content settings. You can also style every aspect of this content in the module Design settings and even apply custom CSS to this text in the module Advanced settings.

Twój tytuł idzie tutaj

Your content goes here. Edit or remove this text inline or in the module Content settings. You can also style every aspect of this content in the module Design settings and even apply custom CSS to this text in the module Advanced settings.

nasze gry

Cubitos

Panie i Panowie przed Państwem cyrk…

Tyci akrobaci

Świetna gra zręcznościowa dla każdego! Już w listopadzie.
Możesz kupić w przedsprzedaży na naszej stronie lub w najlepszych sklepach z grami planszowymi!